Home

Profetia frustrant Ţipăt poza teren 3x3 baschet Hohote pat Uneori

Terenul FRB de baschet 3x3 a fost instalat la Izvorani!

Premieră mondială: baschet la circ! Super spectacol cu cei mai buni  jucători din lume la Campionatul European de Baschet 3x3
Premieră mondială: baschet la circ! Super spectacol cu cei mai buni jucători din lume la Campionatul European de Baschet 3x3

Trei la trei cu oamenii mei" | Noul sezon de baschet 3x3 începe la  București și se joacă pe muzica lui Junkyard și Electric Brother
Trei la trei cu oamenii mei" | Noul sezon de baschet 3x3 începe la București și se joacă pe muzica lui Junkyard și Electric Brother

Baschet / Echipele României s-au calificat în sferturile de finală ale  turneului FIBA 3x3 Europe Cup de la Constanţa | Cuget Liber
Baschet / Echipele României s-au calificat în sferturile de finală ale turneului FIBA 3x3 Europe Cup de la Constanţa | Cuget Liber

FOTO) A fost inaugurat terenul de baschet 3x3 ”Elemer Tordai”, lângă Sala  ”Transilvania” | Sport | Tribuna
FOTO) A fost inaugurat terenul de baschet 3x3 ”Elemer Tordai”, lângă Sala ”Transilvania” | Sport | Tribuna

Tricolorii păstrează șanse în sferturi la Mondialele de baschet 3x3

Baschet: Germania a câştigat FIBA 3x3 Women's Series Final; România s-a  clasat pe locul 6 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Baschet: Germania a câştigat FIBA 3x3 Women's Series Final; România s-a clasat pe locul 6 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Kiss FM - FOTO: Meciuri spectaculoase de baschet în Palatul Parlamentului,  la FIBA 3×3 World Finals
Kiss FM - FOTO: Meciuri spectaculoase de baschet în Palatul Parlamentului, la FIBA 3×3 World Finals

Noul ciclu olimpic pentru baschetul 3x3 începe la Constanţa: România se  duelează pentru un loc la Europene | adevarul.ro
Noul ciclu olimpic pentru baschetul 3x3 începe la Constanţa: România se duelează pentru un loc la Europene | adevarul.ro

UPDATE. Constanța. Baschet 3X3: Demonstrație de slam-dunk, cu atleți  profesioniști din SUA și Polonia, iar România întâlnește Israel în Liga  Națiunilor (GALERI FOTO)
UPDATE. Constanța. Baschet 3X3: Demonstrație de slam-dunk, cu atleți profesioniști din SUA și Polonia, iar România întâlnește Israel în Liga Națiunilor (GALERI FOTO)

Baschet 3X3, sâmbătă și duminică, în parcarea Iulius Mall Suceava (FOTO 1)  » Monitorul de Suceava - vineri, 31 mai 2019
Baschet 3X3, sâmbătă și duminică, în parcarea Iulius Mall Suceava (FOTO 1) » Monitorul de Suceava - vineri, 31 mai 2019

Germania se impune la baschet 3x3, la Constanța | Dotto TV

Suprafata teren baschet 3x3 + sistem de baschet profesional Spalding -  eMAG.ro
Suprafata teren baschet 3x3 + sistem de baschet profesional Spalding - eMAG.ro

VIDEO | 529.550 lei a costat terenul de baschet 3x3 „Elemer Tordai” din  Sibiu
VIDEO | 529.550 lei a costat terenul de baschet 3x3 „Elemer Tordai” din Sibiu

UPDATE: Show de baschet 3X3 pe faleza Cazino! Drumul către Campionatul  European trece prin Constanța (GALERIE FOTO + VIDEO)
UPDATE: Show de baschet 3X3 pe faleza Cazino! Drumul către Campionatul European trece prin Constanța (GALERIE FOTO + VIDEO)

Romania s-a clasat pe locul secund in FIBA 3x3 U23 Nations League Final  2021!
Romania s-a clasat pe locul secund in FIBA 3x3 U23 Nations League Final 2021!

Naționala masculină a ratat accederea în sferturile CM de baschet 3x3 -  tineret. Programul de duminică al turneului de la Circul Metropolitan |  Sport.ro
Naționala masculină a ratat accederea în sferturile CM de baschet 3x3 - tineret. Programul de duminică al turneului de la Circul Metropolitan | Sport.ro

Poze : cos de baschet, teren de baschet, cer, streetball, tehnologie, sport  de echipă, nor, loc de sport 5184x3456 - - 1560701 - Poze frumoase - PxHere
Poze : cos de baschet, teren de baschet, cer, streetball, tehnologie, sport de echipă, nor, loc de sport 5184x3456 - - 1560701 - Poze frumoase - PxHere

CSM Constanța va reprezenta România în circuitul mondial de baschet 3x3:  Dublu succes la finala Sport Arena Streetball | Sport.ro
CSM Constanța va reprezenta România în circuitul mondial de baschet 3x3: Dublu succes la finala Sport Arena Streetball | Sport.ro

Victorie istorică: România învinge SUA la baschet 3x3, la Campionatele  Mondiale U23 | GALERIE FOTO
Victorie istorică: România învinge SUA la baschet 3x3, la Campionatele Mondiale U23 | GALERIE FOTO

România continuă cursa de calificare la FIBA 3x3 Europe Cup 2022 - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
România continuă cursa de calificare la FIBA 3x3 Europe Cup 2022 - Baschet.ro | Totul despre Baschet